Система Orphus

Перший день навчального візиту в м.Рівне

Приїхавши на стажування до м. Рівне, учасники отримали графік та програму візитів відвідання різноманітних, успішних організацій. З яких ми відвідали такі:
РОГО «Комітет виборців України» , ГО «Екоклуб», МГО «Smart people» .

Учасники візиту були приємно здивовані теплою та дружньою атмосферою . Зустрічі проходили у форматі колективної дискусії. Керівники поділилися корисною інформацією з учасниками стажування та залюбки відповідали на всі поставлені питання задані учасниками.

Головним завданням Комітету виборців України» — є здійснення незалежного спостереження захисту виборчих прав та свобод виборців, правова просвіта всіх суб’єктів виборчого процесу. Організація дотримується принципу позапартійності та не підтримки жодної політичної партії. А також, керівник – Олексій Горецький, розповів, що їхня організація займається безкоштовною юридичною консультацією в межах таких сервісів : через свій сайт, скап,по телефону та на особистих зустрічах.

ГО «Екоклуб» — діяльність цієї організації спрямована на впроваждення ефективного використання енергії, сучасні проблеми у використанні енергії та розробках проектів з альтернативної енергетики. Керівник – Андрій Мартинюк, розповів про проведення соціально-информаційної компанії — «Точка тепла».

 

Тарас Комаренко та його колеги з МГО «Smartpeople», займаються питаннями комунікації з представниками бізнесу та підвищення кваліфікаційного рівня молодих спеціалістів. Консультацією в розробках бізнес-ідей.
Учасники навчального візиту отримали багато корисної та цікавої для себе інформації, яка згодом може бути використана в подальшій діяльності.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели