Система Orphus

Перше вересня в Підгородненській школі № 3

sxpT_XG9ux4 Перше вересня в  Підгородненській  школі № 3Перше вересня – це День знань. Традиційно, цього дня розпочинаються заняття у всіх навчальних закладах країни. От і в КЗСЗШ № 3 м. Підгородного пролунав перший дзвінок для всіх учнів школи і, особливо, важливим він став для першокласників, бо був найпершим у їхньому житті, а також для випускників – учнів 11-го і 9-их класів, — бо чули вони його в останнє.

Свято проходило в українському стилі. Неймовірно гарне N2jmrPqJhuI Перше вересня в  Підгородненській  школі № 3патріотичне оздоблення мала сцена – прикрашена рушниками, кольорами українського прапору та національними символами. Свято розпочав танцювальний колектив «Angels» — колоритним українським танцем. Традиційно, під вишитими рушниками, зайшли на свою першу врочисту лінійку першокласники. Пролунав національний гімн, здається кожен учень школи підспівував, усвідомлюючи єднальну силу цієї пісні. А далі був найгіркіший момент лінійки: ведучі згадали воїнів, що полягли у війнах минулого – Великої Вітчизняної і Афганської. Учні десятого класу поклали квіти пам’яті до меморіалів. Не лишили поза увагою і події сьогодення. Наче своєрідна молитва на лінійці пролунала пісня «Повертайся живим». І на честь солдат, що полягли обороняючи нашу країну, у зоні АТО, учні молодших класів і старшокласники відпустили у небо білокрилих голубів, щоб ті, злетівши у безхмарну блакить, забрали з собою всі материнські сльози і принесли нашій країні мир і спокій. Багато учнів, батьків і вчителів просто не могли стримати сліз.

5d2UPDBVxgQ Перше вересня в  Підгородненській  школі № 3Далі привітальне слово сказав директор школи – Крічкевич Юрій Васильович, а продовжили вітання учнів із новим навчальним роком гості свята: методист відділу освіти Дніпропетровської районної державної адміністрації – Сіргієнко Ольга Олексіївна і заступник підгородненського міського голови  — Семенюк Микола Олександрович.

І ось настала врочиста мить. Мить, коли пролунав дзвоник і прийшов час випускникам школи заводили схвильованих, але щасливих першокласників на їхній перший урок. Напевно, бачачи це, кожен згадує себе маленьким, коли ти, тремтячи від хвилювання, взяв за руку випускника, який завів тебе до залитого сонцем класу і першу вчительку з ласкавими очима, що провела твій перший урок. Які це приємні спогади… Частіше поринайте у дитинство.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *