Система Orphus

Перевізники і пасажири

Оскільки в усіх містах нашої держави є проблеми з перевізниками, наше місто дане питання теж не обійшло стороною. Так вже з січня місяця поточного року в нашому місті Підгородне між мешканцями міста та перевізниками, які виконують пасажироперевезеня  ПАТ Північтранс та АТП 11205 дуже напружені стосунки. Про дані відносини ми повідомляли вже неодноразово….

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

На даний час всі мешканці міста чекають на проведення прозорого конкурсу, на якому будуть враховані побажання мешканців стосовно існуючих та нових маршрутів, які сполучатимуть місто Підгородне з містом Дніпро.
Після того як цими днями з’явилася інформація, що оголошено конкурс на маршрути, які зараз обслуговує ПАТ Північтранс, громадськість обурилась. Людей в даному випадку обурили паспорти маршрутів — напрямки та шляхи маршрутів повністю не задовольняють вимог та потреб місцевого населення. На разі громадські слухання не відбувались — таким чином не заслухані  та не враховані побажання жителів м.Підгородного.
З даного питання на прийом до ДніпроОДА записалися активісти міста, які мають бажання донести інформацію стосовно того, що паспорта маршрутів потрібно ретельно проаналізувати та переробити до відповідного стану.
Активісти міста спілкувались з депутатами Міської ради м.Підгородного та сподіваються що підтримка депутатського корпусу буде істотною!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *