Система Orphus

Перевірка маршрутних перевізників м.Дніпра

Дж.:https://www.google.com.ua

680 гривень штрафу  за тріщину на лобовому cклі . Внаслідок страшного ДТП у м. Кривому Розі поліція перевіряє маршрутки по всій Україні — шукають технічні проблеми машин, наприклад, як — несправні гальма або звуковий сигнал, або закриті аварійні виходи. 

Вчора — 24 квітня маршрутників перевіряли на Парусі та при цьому наштовхнулися на порушника — у  цього водія на лобовому склі — тріщина близько 10 сантиметрів.

Водій маршрутки виправдався тим, що  машина на маршруті недавно і скло не встигли замінити та і взагалі — їздити це йому не заважає.

За дане порушення поліція виписала водієві штраф — 680 гривень та попередила, що якщо в цьому році його ще раз зловлять з порушенням — то позбавлять прав.

Крім того, поліція перевіряє і справність ручника. та перевіряють, як швидко колеса реагують на поворот керма. Для цього використовують люфтомер.

Аналогічні  перевірки зараз проходять по всій Україні. Поліція комплексно перевіряє громадський транспорт. Однак запевняють, робили це і раніше. Маршрутки поліція перевіряє кожен день. За 4 місяці оштрафували 126 водіїв, машини яких мали порушення.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *