Система Orphus

Перевезення на відпочинок до Криму

Днями в м. Дніпрі виявлено ряд оголошень, що стосувалися перевезень на відпочинок до окупованого Криму.

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook «Дніпро — наше місто»

Як відомо, дані оголошення являються забороненими. 

Мешканка м. Дніпра вчора на своїй сторінці в соцмережжі Facebook опублікувала наступне:

«Сьогодні зранку я, мешканка мiста Днiпро, вийшла з будинку і побачила що багатоповерхівка в декілька блоків вся ретельно обклеєна великою кількістю листівок «ПЕРЕВЕЗЕННЯ ДО КРИМУ, ЯЛТА , АЛУШТА, КЕРЧ, СIМФЕРОПОЛЬ, Не було кутка і місця на будинку де б не було цих об’яв! Я витратила годину часу щоб зірвати ці оголошення і викликала поліцію, яка їхала 2 години і з’явилася тільки після другого мого дзвінка в 102. Поліцейські сфотографували ці оголошення, оголосили що розклеювання будь-яких оголошень заборонено і карається адміністративно.

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook «Дніпро — наше місто»

А про заборону реклами перевезень до Криму вони взагалі нічого не знають, ніколи не чули!Хоча, як мінімум,реклама перевезень до Криму була заборонена на черговій сесії міськради Дніпра ще в липні 2016 року.Мене ще запитали що я хочу від патрульної поліції в даному випадку.Відсутність знань законів абсолютно не збентежило поліцейських, і вони з гордістю повідомили мені що вони не фахiцi в цих питаннях!
На «гарячій» лінії міськради мені повідомили що за заявкою громадян такі оголошення знімаются протягом 30 днів!
Всі ми стикалися з такими оголошеннями про перевезення і відпочинку на окупованій території ,коли четвертий рiк iде вiйна та ще в прифронтовiй зонi. Однодумці! Прошу ,поділiться своїм досвідом в цьому питанні ,які ще закони забороняють рекламу перевезень до Криму.»

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *