Система Orphus

Перетворення благодійності у злочин

Внаслідок того, що на даний час  недостатнє фінансування освіти — батьки школярів України взяли на себе деяку частину функцій, що закріплені за органами державної влади для утримування навчальних закладів. 

Згодом даний загальнодержавний волонтерський рух батьків перетворився в повинність. Крім того, благодійність в деякій мірі  починає підпадати під ознаки кримінально-караного діяння, що передбачене різними статтями Кримінального кодексу України.

Боротьба з тими що не погоджуються платити проходить в різний спосіб.

Деколи  все починається із записки, яку дитина приносить із школи, запису в щоденнику, дзвінків учителя або батьків. Може бути осоромлення на батьківських зборах, навіть інколи з погрозами застосування фізичного насильства. Також, можна спостерігати «різке зниження успішності», а буває і буллінг – моральне та фізичне цькування дитини однокласниками. І це все незважаючи на те, що у дитини лише формується психіка.

У той деякий  момент, коли з‘являється вимога — не прохання (а саме вимога!)  сплати, конкретний благодійний внесок перестає бути добровільним та підпадає під ознаки кримінально-караного діяння, що передбачений різними статтями Кримінального кодексу України. 

Тому підсумовуючи все вище сказане, давайте будемо розмежовувати благодійність, що йде з власної волі, та вчинення злочину.

Дж.: http://short.media

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *