Система Orphus

Перемога підгороднян? Свиноферма закривається?

Державною екологічною інспекцією Дніпропетровської області була розпочата позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства України ТОВ «Деміс-Агро», що знаходиться у м. Підгородному.

Про це говориться  у листі, що надійшов від Державної екологічної інспекції Дніпропетровської області у відповідь на звернення мешканців вулиць Ульянова, Бута, Київська, Нова, Лісна, Ясенева, Тиха у м. Підгородному щодо порушення вимог природоохоронного законодавства України ТОВ «Деміс-Агро», на адресу Підгородненської міської ради.

Наразі, є відомості про те, що незабаром можливе закриття підприємства «Деміс-Агро» через арешти майна за заборгованість перед банковими установами. Дана інформація отримана від працівників агрохолдингу.

Відомо, що у с. Любимівка ТОВ «Деміс-Агро» вже закрито.

Мешканці м. Підгородного вже довгий час скаржаться на те, що підприємство забруднює навколишнє середовище, зокрема р. Кільчень, відходами.

Нагадаємо, агрохолдинг «ДемісАгро» почав своє існування в грудні 2006 р., та спеціалізується загалом на розведені свиней.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *