Система Orphus
Перекрытия трассы в Подгородном

Перекриття траси в Підгородному може відбутися вже в ці вихідні

Далі буде. Проблема не зникла. Перевізники не йдуть на поступки пасажирам, змушуючи водіїв збирати за проїзд підвищену вартість. Сьогодні вранці містяни зі скандалами платили в транспорті 7 грн. Деякі водії поступливо погоджувалися, інші — агресивно наполягали на додаткових 2 грн. Лише камери, журналістські посвідчення, погрози дзвонити у поліцію чи власна наполегливість переконували шоферів не зупиняти рух й дозволити розраховуватися пасажирам по 7 грн.

Цікаво, що найактивніші жителі міста створили у Viber діалог, у якому обговорюють проблеми та шляхи їх вирішення. Також небайдужі обмінюються медіафайлами — доказами байдужості та агресивності водіїв. 

Люди обурені і заявляють — «якщо нас не почують, то ми вийдемо на акцію з перекриття дороги у вихідні і звертаємося до всіх, хто небайдужий»

Нагадаємо що травнева акції в 2015 році, з перекриттям дороги у Підгородному, вивела перевізників до діалогу і тариф був знижений.

Нарушение в транспорте Подгородное Нарушение в транспорте Подгородное Нарушение в транспорте Подгородное Нарушение в транспорте Подгородное Нарушение в транспорте Подгородное Нарушение в транспорте Подгородное Нарушение в транспорте Подгородное

 

Новини від партнерів

 1. Оля

  17.01.2017.маршрут 236, водители требовали за проезд 9грн. билеты выдают за 7грн., если требуешь, это что частная лавочка?
  Когда было предложение Подгородное присоединит до Юбилейного поселка, вся верхушка Подгородное отстаивали чтоб из своих кресел не слетели. Включая депутатов все со своими маршрутками и со своими выгодными местами сидят, народ для них рабы которые приносит доход, проезд за 9грн., на остановке стоят по 40мин. Почему не сделать проезд от тупика до тупика одна цена, от тупика до середины другая цена, одну остановку проехал другая цена?
  Едут в маршрутке упакованные как селёдки, выходишь из маршрутки оборванный, обувь затоптанный как бомж.
  Если наша В ЛАДА не могут обеспечить свой народ, так лучше нам собраться и добиться присоединение к Юбилейному поселку.

  • Анастасія Кирилюк

   |Author

   Дякуємо за коментар. Редакція тримає руку на пульсі подій і буде висвітлювати найважливіші проблеми.

 2. Стас

  А то ничего,что когда Вы перекрывали трассу,умерли люди,которых везли с Донецка в Мечникова,скорая не могла пройти пробку организованную вами,не нравиться платить ходите пешком,а севертрансвам не победить!!!Для них вы серая масса приносящая деньги

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *