Система Orphus

«ПАЛИЦІ В КОЛЕСА»

S145000112 листопада 2016 року на вулиці Горького м. Підгородне, відбулися збори жителів вулиці.
Причиною зібрання стало звернення Денисюка І.С. до голови міської ради Кузьменко Г.В. з вимогою усунути з посади квартальної вулиці Горького Овсієнко С.В. Це звернення відразу привернуло увагу, особливо тим, що Овсієнко за короткий час перебування на посаді проявила себе як порядна та активна людина, яка гідно виконує обов’язки, що були на неї покладені.

 

Ще в процесі підготовки до зборів громади вулиці для перевиборів квартального було виявлено, що більшість підписів жителів вулиці, які були подані разом зі зверненням підроблені! Далі зі слів мешканців: «Денисюк І.С. разом з поштаркою Мішурою Т.П. зібрали частину підписів, вводячи людей в оману вигаданими приводами, які ніяк не стосувалися усунення квартальної, а решту взагалі було підроблено! Не зважаючи на ці факти, зібрання вулиці все рівно відбулося, на якому жителі підтримали Овсієнко С.В., на посаді квартальної.
S1450008Кузьменко Г.В. звернулася з проханням не подавати заяви про це правопорушення до поліції та вирішити все мирним шляхом. У свою чергу Денисюк І.С., зняв свою пропозицію кандидатури на посаду квартального. Хочемо звернути увагу , що помітну роль в цьому зіграло оголошення мера про те, що квартальні за свою діяльність не отримують жодних коштів.

Також на зборах був присутній депутат цього округу Старишко В.В., який прозвітував про пророблену роботу за цей рік та плани й проекти по покращенню благо устрою вулиці на наступний. А голова міської ради Кузьменко Г. В. доповіла про роботу міської ради та плани і програми розвитку міста Підгородного.S1450016

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *