Система Orphus

Ожеледь, та як з нею боротись 

Фото з відкритих джерел Ожеледь, та як з нею боротись 

Фото з відкритих джерел

Під час сильних морозів лід не становить великої загрози для вашої машини — її врятують шипи. Страшної біди їй може нанести тонкий лід за нульової температури. Шипи не матимуть змоги за нього вчепитися і машину занесе.

Що ж робити в такій ситуації?

Вихід завжди є. Можна ходити пішки, проте це не завжди нам підходить.

Для такого льоду найкраще підійдуть шини радіального типу без шипів, тому що завдяки їм резина з більшою площею зіткнеться з дорогою. Але для їзди вони не завжди підходять.

Гальмувати потрібно швидко та уривчасто на межі юза, для того, щоб автомобіль не занесло.  Якщо ваше авто має систему АБС, то воно саме так і буде робити. Саме тоді можна сміливо тиснути на педаль.

Другий ефективний спосіб — гальмування двигуном, перемикаючи його на низькі передачі , відпустивши педаль газу.

Автоводії мають змогу гальмувати використовуючи сніг на узбіччі. Якщо виходу не має ,то можна гальмувати об бордюр. Це, звісно, краще, ніж потрапити в аварію.

Під час повсякденної їзди різниця між переднім і заднім приводом не зовсім відчутна, проте в ожеледь стає дуже помітною.

При занесенні машини з заднім приводом потрібно скинути газ, потім гальмувати двигуном.

Авто,  яке має передній привод потрібно гальмувати інакше. Неможна різко скидати газ, інакше ви ризикуєте повернути машину на 180 градусів.  Під час заносу,  потрібно додавати газу, тоді передні колеса зможуть витягти машину вперед.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *