Система Orphus

Особливості нашого м.Підгородного

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Наше місто Підгородне є особливим в багатьох моментах, напирклад в тому що це  єдине місто в усій Україні, що з’єднує з обласним центром 11 (одинадцять) маршрутів, також це особливе місто, оскільки жителів  обласний транспорт забирає практично з кожної вулиці.

До прикладу пропонуємо вам переглянути наступні цифри:
у 240 тисячне м.Кам’янське — 3 маршрути;
у 70 тисячний Новомосковськ — 2 маршрути;
а в 17 тисячне м.Підгородне — 11 маршрутів.
У Дніпрі не з усіх масивів є така кількість маршрутів.
Жителі нашого міста при наявності мера і значного депутатського корпусу, намагаються вирішувати проблеми виключно за рахунок обласних ресурсів. Оскільки, замість того, щоб самостійно дбати про своє місто — постійні походи в ОДА і суцільні крики: «Вирішіть наші проблеми за нас!».

На даний час вже рік як міському голові м.Підгородного було запропоновано позначити місце висадки пасажирів приміського транспорту і створити внутрішній транспорт. Нажаль за рік цим ніхто зайнявся… Також навіть не було підраховано як це може виглядати і у скільки обійдеться. Нажаль ні один депутат або житель не спробував вирішити дану проблему…Мабуть всі  чекають, коли їм принесуть «на блюдечку» та ще й безкоштовно.

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Мешканці Підгородного час від часу збираються в чергові  «хрестові походи» на ОДА.  наприклад взявши останні події з транспортом — мовляв «чому нам скоротили кількість маршрутів і прибирають маршрути з центру Дніпра, а нас-то не запитали!». Однак, біда в іншому — ніхто з подгороднян не поспішає питати у жителів Дніпра, чи потрібні їм десятки цих автобусів в центрі міста. Чи не цікавий їм і збиток, що  отримує м.Дніпро підвезенням їх «до роботи»…
Особливе місто.

І будуть ці походи тривати до тих пір, поки керівництво ОДА не прийме вольове рішення і не скасує весь цей десяток маршрутів, залишивши лише два — від автостанцій Дніпра до автостанції в м.Підгородне.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *