Система Orphus
ОО "Древо життя"

ОО «Древо життя»

ОО "Древо життя"ОО «Древо життя»- це громадська організація, що була зареєстрована 31 серпня 2009 року у м.Дніпропетроську, з метою проведення діяльності з профілактики ВІЛ/СНІД та зниження темпів поширення ВІЛ, інфекцій, які передаються статевим шляхом та вірусних гепатитів серед уразливих груп населення Дніпропетровської області шляхом надання їм комплексних послуг, спрямованих на зменшення ризику інфікування, ранньої діагностики та лікування.

Одна з найперших вдалих справ — це відстаювання прав ВІЛ-інфікованої жінки у 2011 р., яку звинувачували у навмисному зараженні її маленької дитини. Організація допомогла жительці с.Чечелинська Дніпропетровської обл., що мала на вихованні 7 дітей, у відстоюванні прав на будинок. Організація покарала начальника служби у справах дітей Апостілівського району, досягнувши того, щоб його звільнили та завели кримінальну справу.

ОО «Древо життя» має дуже великі плани на майбутнє. Їхній перший стратигічний напрям — це розбудова потенціалу організації для надання соціально-психологічних та юридичних послуг. Другий — доступ до діагностики та лікування ВІЛ, вірусних гепатитів, туберкульозу. Третій -розвиток юридичного відділу. Та останній четвертий — зменшення рівня інфікування населення.

Праця та прагнення ОО «Древо життя» дуже зацікавлює та вражає. Від усіх кому допомогла організація, хочеться виразити дуже велику подяку за її ініціативність, добродушність, старання та допомогу.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели