Система Orphus

Оновлення та будівництво нових амбулаторій на Дніпропетровщині

Дж.: http://www.litsa.com.ua

На Дніпропетровщині протягом  2018 року планується побудувати 5 нових сільських амбулаторій та реконструювати 8 вже існуючих.  Дану інформацію під час колегії департаменту охорони здоров’я ДніпрОДА розповів перший заступник голови області Олег Кужман.

Олег кужман повідомив, що: «У цьому році на Дніпропетровщині планують побудувати 5 нових амбулаторій, ще 8 — реконструювати. На це з держбюджету вже виділили понад 160.000.000 гривень. В яких саме населених пунктах проводитимуться роботи, зараз вирішуємо разом з Мінрегіоном»

На разі в Дніпропетровській області працюють 420 амбулаторій.

По підведеним підсумкам 2017 року на колегії департаменту охорони здоров’я визначили, що загалом в минулому році оновлено 11 медустанов, включаючи  реконструювання обласної дитячої поліклініки і педіатричного корпусу Центру матері та дитини ім. проф. Руднєва.

Крім того, директор департаменту охорони здоров’я ДнепрОДА Наталія Будяк повідомила, що: «Нинішні плани не менш амбітні, ніж були в 2017-м. Це будівництво хірургічного корпусу лікарні імені Руднєва, облаштування реабілітаційного центру для АТОшників «Солоний лиман»,  обладнання лапороскопічної лабораторії в лікарні імені Мечникова і побудова обласного хоспісу»

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели