Система Orphus
Причина дыма в Днепропетровске Кривом Рогу Желтых Водах

Олександр Чорний: «В нашому місті нічого не горить…»

Вечір четверга, 3 вересня, пішов на розповсюдження страшних домислів на тему вибуха хімічного заводу у м. Жовті Води. Раніше ми повідомили, що у Жовтих Водах нічого не вибухало, а дим, який турбує мешканців Жовтих Вод, Кривого Рогу та вже й Дніпропетровська, — це результат горіння торфяників. Про це повідомляє ІА «Имеется мнение» та МНС Дніпропетровської області.

Олександр Чорний, начальник міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області дав коментар щодо цієї ситуації:

«- Я хочу офіційно заявити, що в нашому місті немає ніяких вогнищ загоряння, на всіх підприємствах все в порядку, — зазначив А. Чорний. – Особисто виїжджав на огляд міського звалища – вона не горить, все в порядку і на СКЦ. Причина задимлення – це пожежі, які виникли в Київській області. Сьогодні дим став поширюватися в сусідні населені пункти. Цьому сприяє низький атмосферний тиск – дим стелиться по землі. Сьогодні дим пішов на Черкаси, Світловодськ, близько 11 години помітили задимлення в Вільногірську, а в 14:00 дим став покривати П’ятихатський район, включаючи Жовті Води. Скаржилися на задимлення і жителі Кіровограда, Олександрії.»

Олександр Чорний рекомендує городянам без гострої необхідності не виходити на вулицю, закрити вікна в квартирах.

«- Хто вважає, що до Києва – 400 км і це дуже далеко, тому дивується, що до нас дійшов дим, той повинен розуміти, що пряме відстань (по повітрю) набагато менше, — підкреслив А. Чорний. – Тому не варто шукати інші причини і панікувати.»

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели