Система Orphus

Обшук в Підгородному

Небайдужі жителі  м.Підгородного, волонтери та АТО-вці м.Дніпра активно та швидко зібрались, для  обговорення екстраординарної ситуації, яка  пов’язана з обшуком у мера м.Підгородного — Галини Кузьменко.

 Однак дане зібрання оперативно  було терміново анульоване.

Крім того, відбулися Збори на  схвалено Звернення до Президента та правоохороних органів стосовно політичних переслідувань мера міста.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно відбувся обшук у мера м.Підгородного Галини Кузьменко. 

Справа в тому, що на думку слідчих, які нині по-бандитськи увірвались до помешкання мера Г.В.Кузьменко, оскільки в її діях вбачають використання бюджетних коштів усупереч їх цільовому призначенню нею як службовою особою, що умисно перевищила свої повноваження. При цьому не визначений особистий зиск Кузьменко, а ці статті не передбачають обшуку. Гроші, що були за субвенцією надані райраді, були перерозподіленні і виділенні на встановлення вікон СШ№ 2. Договори підрядника напряму зі школою. Гроші освоєні, вікна стоять, дітям тепло. Люди, які замовляли через обласну рідню кримінальну справу, виривали сторінки із засідань виконкому, зривали сесії, а зараз терміново проводять оперативні засідання в міськраді.

В понеділок 21 серпня 2017 року о 8-мій ранку близько 6-ти працівників прокуратури області та ВБЕЗ-у перелізли через паркан мера Підгородного Галини Кузьменко і у її відсутність провели обшук. Пачок доларів, гранат та наркотиків не виявили. «Земля і Воля» та громадськість домоглисть прозорості в проведенні слідчих дій. 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *