Система Orphus

Обласна Прокуратура проти мера м.Підгородного

 28 серпня поточного року під будівлею Соборного суду у м.Дніпрі відбулося зібрання громадських активістів, а також колишніх бійців АТО в підтримку Галини Василівни Кузьменко, яка на даний час обіймає посаду міського голови міста Підгородного. Крім того, Галина Василівна відома як громадська активістка та мати загиблого від поранень під Іловайськом бійця полку «Дніпро-1» Андрія Савчука.

Галина Василівна звинувачується обласною прокуратурою, в тому, що були нецільові витрати коштів, а  також підроблення документів. Справа в тому, що у грудні 2016 року до мера міста (себто до Галини Василівни) поступило звернення від  депутатів районної ради, що містило лист-прохання здійснити перерозподіл коштів міського бюджету та  відремонтувати Підгороднянську школу №2, а дітей даної школи  відправити на додаткові канікули внаслідок відсутності вікон у будівлі. 

Дж.: Сторінка в соцмережі Facebook

В тім, Галина Василівна повідомила, що був проведений виконком, під час якого їй стало зле через хворобу вона вийшла в окрему кімнату, вона каже, що : «… Туди (кімнату) мені принесли нібито рішення комітету, яке я підписала. Втім, згодом з’ясувалось, що це рішення не було проведено секретарем міської ради. У школі був проведений ремонт, не допущено розмороження теплової системи, діти приступили до навчання».

В даній ситуації адвокат Галини Василівни не підтверджує та не згоден з обвинуваченням. Ганна Пашніна (адвокат Кузьменко Г.В.) розповіла, що : «Сьогодні нам було вручено два клопотання, стосовно підзахисної: про взяття її під домашній арешт і відсторонення від посади. Викликає подив та оперативність, яку проявляє прокуратура в цій справі. Прокурори мали узгодити виклики з підозрюваною та її захистом. Ніколи не відправляються повістки з дня на день. У матеріалах справи відсутні пояснення осіб, які можуть надати зовсім іншу інформацію стосовно фактів справи. Тому ми вважаємо, що прокуратура веде кримінальне провадження з обвинувальним ухилом і необ’єктивно».

«Швидко призначений на сьогодні суд перенесли. Завтра у нас вшанування пам’яті загиблих під Іловайськом. Відволікати людину, яка втратила сина, на судові розборки в ці дні не по-людяному, а свій авторитет вони знизили до нуля» — так висловилася заступниця голови громадської організації «Родинне коло загиблих героїв» Ольга Бойко під час пікету біля Соборного суду. 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *