Система Orphus

Обговорення транспортних реформ в м.Підгородному

Аналітичний центр м.Підгородне, на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомляє, що розпочато обговорення транспортних реформ, які наближаються. Ні для кого не таємниця яким є забезпечення транспортними послугами у м. Підгородне. Зараз Дніпропетровська ОДА намагається провести конкурс. Чиновники наголошують, що йдемо до європейських стандартів. 

Ми вже неодноразово повідомляли, що  з січня місяця поточного року в нашому м.Підгородне між мешканцями міста та перевізниками, які виконують пасажироперевезеня  ПАТ Північтранс та АТП 11205 дуже напружені відносини. 

Також на сторінці Аналітичний центр м.Підгородне повідомляє, наступне : «… ми були на прийомі у заступника губернатора Пруцакова В.В. Що вдалося з’ясувати: 
1. Документу у якому прописана концепція змін у транспорті нема. Все на словах.
2. Рекомендації по облаштуванню транспортної сітки правляться «на коліні», хоча сітка була оголошена на конкурс 26.09.2017. До речі рекомендації пишуться на основі обліку пасажиропотоку, ну ви зрозуміли.
3. Сітка маршрутів не остаточна, будуть ще раз виставлять. Це говорить про високу якість підготовки документів, ні з першого ні з другого разу не вийшло. 
4. Під час розмови про інтереси пасажирів йшлося менше всього. Посадовці вважають що збільшення кількості пересадок, та часу перебування в транспорті Підгородне проковтне. До речі, про тарифи поки не йдеться.
5. 236 маршрут буде через Совхозну, Караван, Кайдацький міст до автовокзалу.»

Крім того, на разі, повідомляється, що для тих пасажирів, які раніше їздили  236 маршрутом пропонують додати кілька машин на 260 маршрут (до центру), здійснивши це  відповідно немаленький шмат ринку отримає АТП 11205. 

ГО Аналітичний центр м.Підгородне пропонує Підгородянам на своїй  сторінці  в соцмережі Facebook озвучити своє бачення даної ситуації.

Дж.: https://www.google.com.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *