Система Orphus
Новорічна казка в с.Котівки

Новорічна казка в с.Котівки

Новорічна казка в с.КотівкиУ місцевому клубі села Котівка, Дніпропетровської області, креативні батьки зовсім безкоштовно влаштували неймовірну, цікаву новорічну ялинку для усіх дітей села. Немаючі жодного професійного досвіду вони змогли поставити непросту новорічну казку, яка дуже сподобалася маленьким глядачам та їх батькам. Атмосфера клубу була наповнена радістю,святом,загадковістю та дитячим сміхом.

 

Звісно, свято пройшло за підтримки голови сільської ради Пустової Олени Анатоліївни та за допомоги геніального організатора Кіт Наталії Василівни. Також, місцеві підприємці і самі батьки вложили власні гроші на деякі костюми та подарунки для дітей. Потрібно зазначити, що у деяких виступаючих поки що немає дітей, але вони розуміють значення цього свята для дітей,тому радісно приймали участь у організації свята.

Новорічна казка в с.Котівки

У казці виступали:
Дід Мороз та Снігуронька — Олешко Анатолій та Марина
Вовк та Кіт Базиліо — Кузьменко Анатолій та Юлія
Водяний та Лисичка — Скиба Едуард та Марина
Мальвіна — Царенко Олена
Буратіно — Северин Євгеній
Баба Яга — Пугач Євгенія
Музичне оформлення — Кіт Наталія Василівна
Усіх їх об’єднала мета подарувати саме маленьким жителям села позитивні емоції,усмішки та солодкі подарунки. Своїм прекрасним вчинком вони показали,що у селі є ініціативні, небайдужі,які готові підвищувати культуру села.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *