Система Orphus

Новини про маленького Олексія

DSCF4148 Новини про маленького ОлексіяЗараз маленький Олексій знаходиться в КЗ Центр соціальної підтримки сім’ї дітей та молоді «Добре вдома». Лікарі оглянули хлопчика. В реабілітаційному центрі його нагодували та одягли. 

Начальник кримінальної міліції Дніпропетровського РУВД, Есенко Тетяна Анатоліївна прокоментувала ситуацію щодо вчорашнього інциденту з покинутим хлопчиком. Вона зазначила, що матір хлопчика Вікторія Ривякіна буде позбавлена батьківських прав. Також проти неї буде впроваджене адміністративне правопорушення по статті 184 кримінального кодексу України «Не належне виховання дітей». Близько року тому в цієї ж матері втопився в каналі старший син. Того часу проти неї було впроваджено кримінальну справу по статті 166 за«Недбале ставлення». Але справа була закрита, адже не було знайдено достатньо доказів злочину з боку матері.


Планується і надалі підтримувати зв’язок з міліцією та представниками соціальної служби для подальшого з’ясування долі шестирічного Олексія та його матері.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели