Система Orphus
Подгородное город

Нові подробиці щодо ДТП у Підгородному

Подгородное город

Фото з відкритих джерел

Стало відомо нові подробиці аварії, що сталася в місті Підгородному на вул. Жовтневій. Мешканка вулиці Кірова, що стала жертвою неуважного водія дала свої коментарі щодо складеної ситуації.

 Жінка розповіла :«Я виходила з магазину, аж раптом з провулку, що веде до Підгороднської середньої школи №1 на великий швидкості виїхала машина та збила мене.  Фари машини так осліпили, що не було видно ні номера машини, ні її марки. До міліції звертатися марно, адже свідків не було. Після аварії маю садини на обличчі та руках.»

Потерпіла дуже просила, щоб на тій ділянці шляху встановили ліхтарі, адже хтось інший може стати жертвою неуважного водія. Ця дорога не тільки для автомобілістів, а й для дітей, що ходять нею до школи. Тож застерігаємо всіх пішоходів бути вкрай обережними і дивитися на всі боки, адже як показує практика, не кожен водій дотримується правил дорожнього руху і мінімальної швидкості.

Нагадаємо, 6 лютого на вулиці Жовтнева м. Підгородного, близько 8 години вечора сталася аварія. Машина їхала по вулиці на великій швидкості і збила молоду жінку, що поверталася з роботи додому.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *