Система Orphus
Новая мобилизация

Нова хвиля мобілізації, що буде далі?

Новая мобилизация

Фото з відкритих джерел

До нової хвилі мобілізації залишилось менше тижня, нагадаємо, 20 січня. Планується призвати 50 тис осіб. В Києві поступили скарги про те, що  деяким жителям вже принесли повістки.

Це не так.  Зараз військомати лише уточнюють списки мобілізованих. Офіційні повістки почнуть приносити з 20 січня, — про це розповідав Олександр Мотузняк – замголови   Управління пресою. Згідно з його слів, в кожному військоматі перед початком мобілізації уточнюють вірність даних. Можливо, наприклад, люди переїхали в інше місто.

 Кого ж саме призвуть на фронт?

Перші спеціалісти.  У Міністерстві оборони повідомили, що першу чергу  будуть призвані офіцери та військові спеціалізованих запасів. До зони військових дій вони потраплять не одразу : спочатку їх відвезуть на бази навчальних центрів ВСУ, де вони пройдуть обов’язкову підготовку (близько 25 днів). Після цього солдати тренуватимуться в складі військових підрозділів.

Новій бійці будуть оснащені усім необхідним знаряддям, зброєю, технікою та амуніцією, проте чи справді це так – невідомо.

Новая мобилизация

Фото з відкритих джерел

Добровольці. Лише шість категорій українців не візьмуть на війну – священики; багатодітні батьки; недієздатні чоловіки; особи, які зайняті постійним доглядом за недієздатним родичем; студенти та аспіранти, які навчаються на денному; жителі окупованих територій. Їм можна буде служити лише за бажанням, проте військкомат ретельно перевірить, чи потрібні Ви будете там?

Танки.  В цей жахливий час мобілізація стала дуже хвилювати українців через посилення протистояння на Сході нашої держави. Вчора стало відомо, що вперше за початок війни, кількість бойовиків стала перевищувати чисельність наших. Там ведуть запеклі бої з ворогом: перестрілки з сепаратистами Луганської області, постріли «Градів», артилерія, міномети та танки. Для того, щоб хоч якось втримати ситуацію під контролем, військові зменшили кількість виїздів та в’їздів на ці території.

Не здійснені мрії бойовиків

Зраз десь в просторі висить переговорний процес. Ще до Нового року планувалось, що мінські домовленості будуть виконуватись та «режим тищі» буде виконуватись обома сторонами, проте цього ми побачити не в змозі. Бойовики сподівались, що їм швидко віддадуть  донецький аеропорт, але ц не відбулось, тому тепер посилились постріли там.  Путін почав більше тиснути на українські землі та відправляє на Донбас нових бойовиків та зброю. У відповідь, з нашої сторони, скоротилась кількість переходів з контрольованої України у зону бойових дій. Це потрібно для того, щоб зупинити просочування диверсантів. Потрібен жорсткий контроль.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *