Система Orphus

Незабаром Петриківський фестиваль

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Поспішаємо повідомити, що нещодавно стартував прийом заявок на участь у щорічному фестивалі “ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДИВОЦВІТ» 2018, який проходитиме 15 вересня в смт. Петриківка.

Минулого, ювілейного, фестивалю було встановлено рекорд України, а саме  виготовлений найдовший рушник – 50 м 46 см! Над даним витвором мистецтва працювало 185 майстрів з 23 районів та 13 міст області протягом семи годин.

Фестиваль «Петриківський Дивоцвіт» сприяє розвитку українського аматорського мистецтва, зберігає та  популяризує нематеріальну культурну спадщину Дніпропетровщини (Петриківський розпис, Козацькі пісні), а також підтримує майстрів народних промислів, проводить пошук обдарованих та талановитих представників народних мистецтв регіону і встановлює   дружні творчі відносини між містами, селами, районами, громадами, національними общинами Дніпропетровщини та представниками творчих делегацій з країн ЄС.

На всіх гостей фестивалю очікують виставкові галявини, мистецькі платформи, майданчики спортивних ігор та козацьких забав, тематичні фото-зони.

Усім бажаючим представити свої таланти та надбання громади необхідно надіслати заявку визначеного зразка на електронну адресу: divocvit2018@gmail.com.
Заявки приймаються до 1 вересня 2018 року!
Телефон для довідок: 0954474394.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *