Система Orphus
Страждання дитини від раку

Невтішний батько поділився знімком агонії 4-річної доньки, яка помирає від раку

Страждання дитини від раку

Страждання дитини від раку

«Фотографією, на якій відображена вся біль і нелюдські страждання дівчинки, поділився її невтішний тато Енді Уеллан. За словами батьків дівчинки, вони вирішили публікувати цю світлину, заздалегідь знаючи, що публікація викличе шок і шквал емоцій у всьому світі.
«Зараз стільки фотографій усміхнених, але вже лисих дітей, які перебувають в лікарняних палатах, оточених зірками і лікарями. Всі особи присутніх просто сяють надією. Але треба розуміти, що не так кожен день виглядає рак, який вражає маленьких дітей », — каже батько дівчинки.

«Відкинувши всі сентименти, мені здається важливим показати, що робить рак з дітьми в їхні останні тижні життя. Світлина зроблена в той момент, коли ми виявилися не в силах допомогти своїй дочці, до того як чергова порція морфію зробила свій ефект, а наша Джессіка немов відштовхнула нас, раптово відчувши пекучий біль на самоті», — розповів про знімок Енді.

Сам батько говорить, що ця фотографія доньки в хвилину її нелюдських страждань зайвий раз нагадає йому про правильність прийнятого рішення не намагатися продовжити її життя, наповнене стражданням, а дати їй спокійно прожити відведені їй дні в колі сім’ї.

Енді щиро вірить, що одного разу настане той день, коли більше жодна дитина не відчує того болю, яку довелося пережити його доньці: буде знайдено ліки від раку. І відтоді більше ні одному з батьків не доведеться дивитися, як день за днем згасає життя його дитини», —  Пише видання Cosmopolitan

Переклад з російської: Гоголь Пилип
Автор: Александра Карасева
Матеріали за посиланням:
http://www.cosmo.ru/lifestyle/news/06-11-2016/bezutes..

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *