Система Orphus

Негода в м.Дніпрі — прогнозує надзвичайний стан

Дж.: https://glavnoe.dp.ua

У м.Дніпрі через негоду внаслідок безперервного снігопаду за минулу добу міськраді навіть розмірковують над тим, щоб через негоду оголосити надзвичайний стан.

Машини буксують, внаслідок  нерозчищених внутрішньоквартальних доріг — виїхати неможливо, однак є і гірші новини з питанням громадського транспорту, адже він ходить з великими затримками. З віддалених спальних масивів виїхати в центр дуже складно: тролейбуси буксують, маршрутки навіть не виходять на рейс. Крім того, на зупинках вранці люди стояли в чергах по 2 години, а потім не дочекавшись маршруток, розверталися та  йшли по домівках.

Навіть незважаючи на те, що під час снігопаду розчищення доріг не зупинялося — кількість чистих доріг в м.Дніпрі зараз можна на пальцях порахувати.

На разі, в  міській раді розпочала роботу спеціальна комісія, на якій фахівці будуть вирішувати питання про можливість введення в м.Дніпрі надзвичайного стану через негоду. На два дні, поки не вщухне негода, навіть можуть оголосити вихідними в навчальних закладах.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *