Система Orphus

Небезпечне глобальне потепління для людства

Дж.: https://www.google.com.ua

Вчені  проаналізували майже дві тисячі досліджень, аби з’ясувати, наскільки глобальне потепління є небезпечним для всього людства. І ця небезпека відбуватиметься вже цього сторіччя   — нас чекають серйозні проблеми.

Американські та британські вчені повідомляють, що до кінця нашого XXI століття 75% населення Землі зіткнеться із смертельно-небезпечною спекою. Дані висновки зроблені фахівцями, що проаналізували понад 1,9 тисячі досліджень протягом  останніх 40 років. Дані, що аналізувалися базувалися на статистиці людської смертності від підвищення температури.

На сьогоднішній день від спеки потерпає тільки 30% населення  нашої планети, але останніми часами клімат стрімко змінюється, але нажаль люди не встигають пристосуватися до нових умов життя.  Крім того, необхідно враховувати те що необхідно скорочувати викиди парникових газів в атмосферу інакше 75% людства потерпатиме від надвисоких температур, що приведе до збільшення смертності. За прогнозами вчених тропічні райони планети матимуть найважчі погодні умови.

Як повідомляють вчені, ми можемо істотно зменшити парниковий ефект, але цього не достатньо щоб запобігти перегріванню нашої планети.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *