Система Orphus

Накипіло. Вустами підгороднян про сесію міськради

Обурений житель Підгородного у соціальній мережі опублікував деталі позачергової сесії міськради Підгородного:

«14 квітня в Підгородненській міськраді відбулась позачергова сесія. Хочу звернути увагу громади на деякі цікавинки, які там відбулися.
Для початку порядок денний: відводи, дозволи, проекти, об’єднання зі Спаським та Олександрівкою. Все. Більше питань не заявлено.
І тут несподівано депутат міської ради Олександр Миколайович Зелений вольовим рішенням, порушуючи регламент, вносить пропозицію узгодити тимчасовий паспорт маршруту №237 з автобусами великої місткості. Депутатський корпус у єдиному пориві підтримав пропозицію. Ура, товариші!
Тепер кожен депутат, хто голосував, долучився до боротьби за краще життя! (Виборами на носі, а людям щось казати треба).
Тепер розкладемо по полицях те, що відбулося.
1. Депутати не бачили паспорту маршруту. Для ознайомлення його їм ніхто не надавав. Також у міську раду офіційно примірник не надходив. Тобто голосували за кота в мішку.
2. Для затвердження паспорту маршруту №237 згідно діючого законодавства погодження з міською радою не потрібне, вона не є стороною процесу погодження та укладання угоди.
3.В ОДА були здивовані таким перебігом подій, але поставились з розумінням.
4.Щоб було зрозуміло, пан Зелений О,М. декілька років є членом робочої групи при ОДА, яка контролює стан надання послуг перевізниками. Так, саме тої комісії, яка 5 років не знала де їздить 242 маршрут, але знала, що перевізники потерпають, бо возять нас зі збитками.

P.S. З порушенням регламенту, протягли ще одне, кадрове рішення. Але це вже інша історія»»14 квітня в Підгородненській міськраді відбулась позачергова сесія. Хочу звернути увагу громади на деякі цікавинки, які там відбулися..

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *