Система Orphus
Указ Президента Украины про мобилизацию

Наказ Президента України про мобілізацію 2015

Указ Президента Украины про мобилизацию

Фото з відкритих джерел

Президент України підписав наказ про часткову мобілізацію у 2015 році та передав його на схвалення до Верховної Ради.

Поставив підпис Порошенко під документами на зустрічі обласних голів державних адміністрацій.

З проханням про позачерговий розгляд наказу на засіданні Ради 15 січня, він звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсману.

Також він дав поручення міністру оборони Степану Полтараку і секретарю Ради національної безпеки контролювати дотримання рівного релігійного призиву у ході мобілізації.Часткова мобілізація буде проведена на території 24 областей та у Києві.

Згідно наказу Кабинету Міністрів повинен перевести національну економіку на функціонування за умов особого періоду в об’ємах, гарантуючи забезпечення Збройних сил та інших військових формувань.

Наказом передбачено доведення до керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, закладів, організацій усіх форм особистості, що за громадянами, які проходять військову службу по призиву по мобілізації, на особливий період закріпленні гарантії збереження за ними місце роботи на термін не перевищуючий рік.

Наказом також було передбачено проведення в період з 18 березня по 1 травня 2015 року звільнення у запас військовослужбовців призваних на військову службу по мобілізації, на період відповідно з наказом Президенту від 17 березня 2014 року №303″О частковій мобілізації»

Наказ вступає у силу після утвердження його Верховною Радою.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *