Система Orphus
Підгорецький замок

Наймістичніше місце України

Підгорецький замок

фото з відкритих джерел

В Україні є багато містичних місць, що оповиті легендами та міфами. Багато людей навіть не підозрюють, що вони поряд з нами. Одне з наймістичних місць — Підгорецький замок.

Підгорецький замок, що поряд Львова — це видатна пам’ятка архітектури XVI століття, що може похвалитися не лише високо естетичною, а й своїми потойбічними  мешканцями. Замок звели між 1635 та 1640 роками на кошти польського магната Конєцпольського. Підгорецький оборонний комплекс був виконаний як зразок поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями і свого часу вважався одним із кращих палацово-замкових комплексів Європи. Він має форму квадрата, сторона якого дорівнює приблизно 100 метрам. На кутах розташовані п’ятикутні бастіони.

Історії про привидів замку побутують вже не одну сотню років. Проте наукове підтвердження дістали

Підгорецький замок

фото з відкритих джерел

лиш нещодавно. Під час підготовчих робіт з реставрації замку, було зроблено фотографії на яких було видно силует людини. Вражаючи висновки були зроблені відомою українською телепрограмою «Битва екстрасенсів» усі 20 екстрасенсів заявили, що замок переповнений привидами.

Після цього замок відвідали фахівці з авторитетної американської групи «Мисливці за привидами». Зробивши дослідження нанотехнологіями, вони зазначили:привиди є майже в усіх закутках палацу,

На фотографії ви можете побачити привид «Білої пані».

Якщо ви любите щось містичне, то ми рекоменлуємо відвідати Підгорецький замок,який переповнений загадковими історіями та усілякими привидами.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели