Система Orphus

Найкращі фестивалі України

Європа визнала ГОГОЛЬFEST і «ФАЙНЕ МІСТО» найкращими фестивалями України.

Три українські фестивалі удостоєні відзнак EFFE 2017-2018 (Europe for Festivals, Festivals for Europe) — це київський ГОГОЛЬFEST, тернопільський «Файне місто» і фестиваль «Яворівська забавка», що минулого року вперше пройшов у місті Яворів у Львівській області.  

EFFE – являться сертифікатами, які видаються Європейською асоціацією фестивалів (EFA) та Європейським Союзом та засвідчують знак якості і дають міжнародне визнання кращим фестивальним подіям Європи.

Вчора — 22 червня директор «Гогольфесту» Максим Демський , а також один із засновників «Файного міста» Максим Черкашин отримали свої дипломи, які вручав Міністр культури України Євген Нищук.

Євген Нищук в своєму повідомленні сказав, що вибір саме цих трьох  фестивалів – не випадково, оскільки вони охопили багато видів сучасного мистецтва, а саме,  візуальне, театральне, циркове та інші. Їхня творчість поєднана  з андеґраундною музикою й самобутністю регіону, де проводиться захід. Крім того, самоідентифікує нас як мистецьку країну, бо охоплює широкий культурний спектр, яким ми презентуємо себе в Європі, що є дуже важливим на шляху євроінтеграції України.

В цьому році  фестиваль «Файне місто» відбудеться з 20 по 23 липня поблизу Тернополя, на території іподрому. Учасниками даного  фестивалю будуть гурти Guano Apes, Poets of the Fall, Caliban, «Димна Суміш» та інші.

Крім того,  ГОГОЛЬFEST цього року  розпочнеться 8 вересня й проходитиме на двох локаціях – столичному ВДНГ та в Центрі Довженка.

Дж.: http://cultprostir.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *