Система Orphus
Глобальное потепление 2015 2016 2017

Найближчі 2 роки стануть найспекотнішими на планеті

Британська метеорологічна служба вважає, що найближчі 2 роки стануть найспекотнішими для планети. Зростання шкідливих викидів в атмосферу, що призводять до парникового ефекту, призведе до серйозних змін кліматичної системи Землі, передає «РБК-Україна».

В цьому році середня температура була вище звичайних показників на 0,68 градуса за Цельсієм. На думку вчених, температурна аномалія Ель-Ніньо, що виникає в Тихому океані і призводить до підвищення температури, буде мати вплив на погоду на планеті. Проте в Європі це явище призведе до зниження температури в літній час.

Професор Роуен Саттон з Університету Редінга каже, що 2014, 2015 і 2016 роки стануть найспекотнішими на планеті за час спостережень.

«Це не випадковість. Ми спостерігаємо ефект накопичення температури в океанах та атмосфері, що викликане парниковими газами», — зазначив учений.

Вчені стверджують, що збільшується кількість вуглекислого газу в атмосфері і тривають зміни, що відбуваються в океанах, призведуть до серйозних наслідків. У той же час метеорологи вважають, що найближче десятиліття стане більш прохолодними і сухим в літній час для Європи — через похолодання в Атлантиці.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели