Система Orphus

Нагородження учасників конкурсу «Найкращий громадський журналіст Підгородного»

IMG_6245 Нагородження учасників конкурсу «Найкращий громадський журналіст Підгородного»28 листопада о 16 годині в сесіонній залі міської ради Підгородного —  відбулося урочисте нагородження учасників конкурсу «Найкращий громадський журналіст Підгородного» та «Фото та Підгородне» від інформаційного порталу «Підгороднє.in.ua».

В конкурсах взяли участь молоді таланти нашого міста. Перше місце розділили Серебрянська Віталія та Любинська Вікторія; друге місце посіли — Река Сергій та Цюрих Анастасія; третє місце дісталося вже знаному журналісту інформаційного порталу  — Браславській Анастасії, — конкурс «Найкращий громадський журналіст Підгородного». Та перше місце зайняла Биндич Олена — у конкурсі «Фото та Підгородне».

Переможців теплим словом на початку церемонії привітав міський голова Петро Федорович Дудка. Всім журналістам початківцям були подаровані квіти, подарунки та сертифікати на стажування у редакції. 

Хочется виказати слова подяки усім тим, хто допомогав у проведенні даного конкурсу, а це в першу чергу міській раді Підгородного, Будиноку культури, редакції районної газети «Дніпровська зоря», магазину «Квіти» за чудесні квіти для нагородження юних журналістів, магазин витратних матеріалів fotoprint.dp.ua ТМ ColorWay за подарунки.

Сподіваємось, що в подальшому для них журналістика стане не тільки хоббі, а сенсом життя.

Нагадаємо, що даний конкурс був розпочатий 22.06.2014.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели