Система Orphus
Запрет на алкоголь на День города 2015

На День міста у Дніпропетровську буде заборонений продаж пива та алкоголю на виніс

Заступник директора споживчого ринку і сфери послуг Дніпропетровської міськради Володимир Трегубов заявив про те, що 12 вересня, під час святкування Дня міста продаж у місцях масових заходів та у найближчих до них магазинах будь-яких напоїв в скляних пляшках, а також алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у будь-якій тарі на винос буде заборонена, передає dp.vgorode.ua.

«Під час святкування Дня міста буде організована виносна торгівля продуктами харчування та напоями в пластиковій тарі в місцях масових гулянь городян. Вона буде дозволена приватним підприємцям та організаціям відповідно до поданої документації та згідно заздалегідь затвердженої дислокації кожного торгового місця. За дотриманням цієї умови будуть строго стежити наші співробітники і працівники міліції. Торгівля будь-якими алкогольними напоями та пивом в цих місцях буде заборонено. Це пов’язано з вимогою забезпечення безпеки городян і гостей нашого міста», — підкреслив Володимир Трегубов.

Однак він зазначив, що громадяни, охочі покуштувати пінного напою або зазначити 239-й день народження рідного міста більш міцними напоями, зможуть це зробити в стаціонарних кафе, ресторанах і кафе. Заборона на продаж цих товарів там не поширюється.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели