Система Orphus

Музика в Facebook — як альтернатива ВКонтекте

Українець вирішив допомогти користувачам ВКонтакте і створив відповідний плагін, що  дозволяє слухати музику в соцмережі Facebook.

Як відомо, 15 травня 2017 року, президент України Петро Порошенко підписав указ в якому йдеться про економічні санкції щодо низки російських компаній, які с свою чергу  діятимуть протягом трьох років.

Заборонено користування російськими інтернет-ресурсами, такими як Яндекс включаювчи всі його сервіси, а також соціальні мережі Однокласники та ВКонтакте.

Інтернет-провайдери вже заблокували доступ всім українським  користувачам до даних ресурсів.

Внаслідок даної заборони київські студенти та школярі 19 травня 2017 року  зібрали мітинг під Адміністрацією Президента України в знак протесту щодо блокування російських соцмереж.

Дж.: https://znaj.ua

У зв’язку з вище сказаним українець вирішив допомогти користувачам ВКонтакте і створив відповідний плагін, що  дозволяє слухати музику в соцмережі Facebook. Про це йдеться на сторінці програміста Дмитра Андрєєва у Facebook. За його словами, створений плеєр зручніший ніж у ВКонтакте, крім того він являється легальним.

За допомогою плагінаFacebook Spotifier є можливість слухати музику з особистого облікового запису Spotify прямо в Facebook. Крім того, всіх хто пішли із заборонених сторінок в російських соцмережах  прийдеться створити сторінки сторінки в Spotify, а також є спеціальна функція, що дозволяє Facebook бути дещо схожим з ВК. Даний додаток працює тільки  в Google Chrome, але згідно слів розробника, незабаром можна буде користуватися і у встановлених браузерах Firefox або Opera.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *