Система Orphus
Международный Республиканский Институт

Міжнародний Республіканський Інститут

Международный Республиканский Институт27 лютого відбулось офіційне відкриття тренінгового центру Міжнародного Республіканського Інституту в Дніпропетровську за участю посла Канади в Україні, на якому були присутні журналісти порталу «podgorodnoe.in.ua».

Міжнародний Республіканський Інститут ( International Republican Institute) – організація, яка просуває свободу та демократію у світі, допомагаючи політичним партіям ставати більш чутливими до проблем громадян.

В Україні вона почала працювати з 1994 року на регіональному рівні з метою закріпити багатопартійність політичних систем, сприяють демократичному управлінню країною та підвищують єдність України.

Ця організація має великий досвід роботи з політичними партіями з метою укріплення структур на регіональному рівні.

Завдяки МРІ-спонсорам публічних слухань, участь громадян у прийнятті рішень постійно зростає.

В останні роки МРІ розширили програму єдності між Сходом за Заходом України. Вона включає в себе ознайомлювальні тури, де місцеві чиновники та молодь мають можливість спілкуватись між собою, що сприяє зміцненню міжрегіональних зв’язків між молоддю та чиновниками.

В Україні також розвивається «Демократична організація жінок», завдяки якій залучаються жінки на політичні посади в державних і політичних партіях, вирішуються проблеми, які стосуються прав жінок.

Також читайте, посольство Канади робить поштовх до активізації молоді Підгородного.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели