Система Orphus

Міжнародний день волонтера

 

 

 

Фото з відкритих джерел Міжнародний день волонтера

Фото з відкритих джерел

 

Фото з відкритих джерел Міжнародний день волонтера

Фото з відкритих джерел

Сьогодні,5 грудня, – Міжнародний день волонтера. Для економічного та соціального розвитку його було проголошено на Генеральній асамблеї ООН в резолюції 17 грудня 1985 року.

Волонтeр (англ. volunteer) у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник.

Сьогодні слово «волонтер» набуло великої значущості. Чимало людей по всій Україні, вважаючи своїм обов`язком допомогти нашим дорогим бійцям, займаються волонтерською діяльністю. Для декого з них це навіть стає способом життя і забирає увесь вільний час. Вони ідуть за покликом серця і щонайголовніше не вимагають нічого взамін. Набагато цінніше, ніж будь-які гроші, чути від людей щире «Дякую!».

Волонтер – це не робота, а стан душі. Бути волонтером – означає бути високоморальною людиною з великим серцем і відкритою душею. Сьогодні вже не модно вживати наркотики та алкоголь, сьогодні модно бути волонтером та тримати активну громадську позицію.

Тож, дорога молодь, годі нудьгувати за компами, марнуючи своє життя. Долучайтеся до волонтерських організацій, заводьте нові корисні знайомства, і допомагайте людям. Повірте, зроблене добро завжди повертається сторицею.

Юлія Мехеда

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *