Система Orphus

Містечко Милосердя в Івано-Франківську

Фото з відкритих джерел Містечко Милосердя в Івано-Франківську

Фото з відкритих джерел

В Івано-Франківську — містечку Святого Миколая, — відзначає своє 10-ти річчя. Сестра-монахиня Марія Святого Духу розповіла, що :« Ідея створення притулку виникла у засновника нашого згромадження отця Карлоса Міґеля Буели. Тому, там де є потреба реалізувати справи милосердя, створюємо заклади і допомагаємо людям»

Допомагають притулку і волонтери, як морально так і матеріально. З початку заснування в монастирі мешкали одинокі матері з дітьми, люди похилого віку, ті кому не було, де жити. За всі роки в притулку побувало чимало потребуючих. Вони можуть знаходитися тут без обмежень. Містечко Милосердя приймає до себе сиріт, яких згодом відмовляють родини під пильним контролем соціальних служб. В містечку діє дитячий садочок, де малечу відвідує вихователька. Всі діти мають можливість займатися в різних гуртах. Разом з монахинями вони відвідують кіно, фестивалі, концерти. Приділяють увагу і батькам, адже зв’язок з ними обов’язковий.

Ставлення до кожного є достатньо демократичним і лояльним. Вони як одна родина харчуються за одним великим столом. Відвідувачі містечка навіть називають монахинь — мамами.

Сестри монахині займаються доброю справою допомагаючи нужденним, напевно така їхня місія в цьому житті.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *