Система Orphus
Внутрений маршрут по Подгородному

Міський голова Підгородного звітує: хто винен у подорожчанні плати за проїзд?

Нагадаємо, сьогодні, 5 серпня, ми розглядаємо наданий громадськості звіт від міського голови Підгородненської міської ради Петра Федоровича Дудки.

Й на черзі гостре питання соціального захисту громадян, а саме й тема перевезень мешканців міста та підвищена плата за проїзд.

«Соціальний захист та соціальне забезпечення  є  предметом  особливої  уваги  виконавчого апарату  міської   ради, й тому  до  вирішення  цих  питань  ми відносимося з  усією  відповідальністю, розуміючи, що   при допомозі  органу  місцевого   самоврядування  можливо  частково покращити  життя  незахищених  категорій  населення.  Для підтримки населення  постійно   надається матеріальна допомога малозабезпеченим  верствам населення, надано допомоги на суму 151,4 тис. грн.  Багатодітним  та  малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам придбані   подарункові набори  на   загальну суму 8 тис. грн. Забезпечено соціальну підтримку дітям, батьки яких брали участь в АТО, малозабезпеченим сім’ям,  багатодітним сім’ям, опікунам дітей-сиріт, шляхом звільнення їх від батьківської плати за харчування у дитячих садочках. Сім’ям  загиблих учасників АТО надана матеріальна допомога на суму 6 тис. грн кожній родині. Всього на загальну суму 18 тис. грн.

Пасажирські перевезення мешканців міста виконують в основному маршрутні таксі малої пасажироємності автотранспортних підприємств міста Дніпропетровська, а також автобуси «Богдан», які транзитом їдуть до м. Новомосковська через м. Підгородне.

Ця проблема стоїть сьогодні дуже гостро, та міська рада не приймала жодного рішення щодо підвищення тарифів за проїзд в приміському транспорті та не укладала договорів із суб’єктами господарювання на надання цих послуг. На даний час міська рада спільно з іншими зацікавленими службами області проводить роботу із оптимізації пасажирських маршрутів,   що проходять через м.Підгородне. Зокрема планується відкриття внутрішнього   міського маршруту.»

Проблема з підвищенням плати за проїзд на маршрутах до м. Підгородного та й по самому місту, — до сих пір турбує мешканців. Й часто звинувачення були адресовані не тільки до перевізників, ще й на рахунок працівників міської ради. Невдоволення було стосовно того, що ніби-то міськрада поставила таких тариф, а якщо й не вона, то її байдужість до ситуації також у багатьох викликала агресію й нерозуміння.

До речі, 25 червня на черговій сесії міської ради м. Підгородного й справді було прийняте рішення про створення комісії, яка на разі досліджує стан доріг, аби у майбутньому там з′явилися нові маршрути. Це було написано у рішення сесії міськради, чи буде так насравді, — побачимо.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели