Система Orphus
Голова Подгороднянского городского совета

Міський голова Підгородного звернулась до поліції через неправомірні дії зі сторони депутатів міської ради

Галина Кузьменко, новообраний міський голова Підгороднього, зізналась у тому, що депутати міської ради чинять тиск на неї, обравши секретаря міської ради без її відома.

Як розповідає сама Кузьменко, депутати міської ради від «Опозиційного блоку» та «Нової політики» вимагали від неї оприлюднити кандидатуру секретаря міської ради. На ці вимоги голова Підгороднього відповіла відмовою, адже мала на меті спочатку познайомитися з новообраними депутатами та підготувати наступне пленарне засідання.

Проте, депутати, самостійно провівши вибори нового секретаря, обрали на цю посаду Аллу Свєчкіну.

Ось як це коментує депутат міської ради Підгороднього Олександр Зелений:

«Так, у міського голови є 30 днів для прийняття цього рішення, але Галина Василівна декілька разів сказала, що має кандидатуру секретаря. То дічому тягнути? Ми не хочемо, щоб у цей період відсутності секретаря вона мала одноосібне право керування. Тому ми обрали свого секретаря.»

Галина Кузьменко скасувала цей вибір міських депутатів та вже повідомила про дату наступного пленарного засідання – 2 грудня 2015 року, на якому і буде обраний новий секретар міської ради.

Нагадаємо, що Галина Кузьменко 26 листопада на перші сесії у підгородненській міській раді дала присягу та отримала посвідчення міського голови Підгороднього.

Джерело: Твоє Підгороднє

http://hromadske.dp.ua/news/miskyi-holova-pidhorodnoh..

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели