Система Orphus
Бюджет горсовета Подгородного

Міський голова м. Підгородного звітує перед громадськістю: на що був витрачений бюджет міста?

Фото з групи Вк «Подгородное»

Як ми писали у минулій статі, сьогодні, 5 серпня, ми пропонуємо вам детально розглянути звіт міського голови Підгородненської міської ради Дудки Петра Федоровича за час його роботи на посаді голови.

Питання витрат бюджетних коштів цікавить чи не кожного жителя м. Підгородного. Багато чуток та сварок точиться навколо цієї теми. Міський голова має змогу вам, дорогі читачі, відповісти на нього.

Куда та на що пішов бюджет міської ради м. Підгородного?

«З метою розширення території міста Підгородне розроблена схема планування. На теперішній час проводяться  роботи з розробки Генерального плану міста Підгородне та села Перемога.  Це дуже важливі для нашої громади документи. Виконана топогеодезична підоснова  для розроблення  Генерального плану м. Підгородного та виконані  роботи  І та ІІ етапів (обстеження території, збір та аналіз вихідної інформації, основне креслення, аналіз раніше виконаної містобудівної документації тощо). На оплату вищезазначених робіт витрачено бюджетних коштів у сумі 483,6 тис. грн. Орієнтовно запланований термін виготовлення генеральних планів –  жовтень-листопад 2015 року.

Для удосконалення земельних відносин та збільшення надходжень до міського бюджету проведена нормативно-грошова оцінка, яка застосовувалася з січня 2014 року. Внаслідок чого збільшено надходження доходів від плати за землю в 2014 році в порівнянні з 2013 роком  на суму 266,7 тис. грн.

Постійно ведеться фінансова підтримка районних комунальних закладів освіти, культури та охорони здоров’я шляхом  надання субвенцій на капітальні та поточні видатки. А саме: придбання лінолеуму, будівельних матеріалів, меблів,  спортивного та ігрового обладнання,  комп’ютерної техніки та оргтехніки. А також: виконання робіт із реконструкції  будівлі  автокласу  СЗШ -1 та будівлі колишньої майстерні школи — 3 та на ремонт даху СЗШ -4.

Всього перераховано субвенції районному бюджету на загальну суму 4 млн 703 тис. 900 грн, у тому числі на НВК №1 – 1 млн 555 тис. 300 грн; СЗШ №2 – 687 тис. 200 грн; СЗШ № 3 – 660 тис. грн; СЗШ №4 – 745 тис. 700 грн; вечірній школі – 20 тис. грн; районному відділу освіти – 229 тис. грн; районній дитячій бібліотеці – 66 тис. грн, дитячому оздоровчому таборові «Ювілейний» – 189 тис. грн, будинку дитячої творчості – 83 тис. грн; Центру первинної медико-санітарної допомоги – 465,7 тис. грн та районній раді ветеранів – 3 тис. грн.

За допомогою міської ради внаслідок надання субвенції на території м. Підгородне збудовано навчально-виховний комплекс на базі комунального закладу СЗШ №1, що дало можливість частково вирішити гостру проблему забезпечення підгородненських малюків дошкільною освітою, зменшити черги в дошкільні навчальні заклади. На території СЗШ №3 теж планується провести  реконструкцію колишньої будівлі школи під навчально-виховний комплекс. На теперішній час проведена експертиза будівлі на можливість реконструкції та будівництва другого поверху.

24 липня 2015 року сесією міської ради виділена чергова субвенція районному бюджету для комунальних закладів, розташованих на території ради на капітальні та поточні видатки у сумі 1млн 700 тис. грн.

За кошти міського бюджету утримується виконавчий апарат міської ради і 4 бюджетні установи соціально-культурної сфери, у тому числі:  2 дошкільні навчальні заклади, в яких виховується 257 дітей.

 За звітний період з метою зміцнення матеріально-технічної бази та безперебійного функціонування дошкільних навчальних закладів придбано із основних засобів: електроплиту,   електролічильники, сушильно-прасувальну машину для прасування білизни, стільчики та ліжка, водонагрівачі, овочерізку, картоплечистку, холодильники, морозильні камери, посуд, іграшки, мийки, а також будівельні матеріали, всього на суму 638 тис. 700 грн. Для покращення постачання питної води в дитячих дошкільних закладах встановлено системи доочищення води. Діти в дошкільних навчальних закладах забезпечені повноцінним харчуванням. У порівнянні з минулим роком збільшилася вартість харчування з 18 грн до 22 грн на одну дитину, з якої батьківська плата складає лише 60 %.

З метою економії енергоносіїв міською радою виконані роботи із заміни вікон і дверей у ДНЗ «Івушка» та частково в дитячому садку «Енергетик».

У ДНЗ «Івушка» виконані роботи з поточного ремонту харчоблоку та капітального ремонту дитячих груп та туалетних кімнат із заміною сантехнічних вузлів. Була вирішена ще одна з нагальних проблем дитячого садка, діти почали 2014-2015 навчальний рік у оновленому дошкільному закладі.

Виготовлена проектно-кошторисна документація щодо капітального ремонту покрівлі, утеплення цоколю будівлі в дитячому садочку «Івушка» на суму 836 тис. грн та капітальному ремонту будівлі дитсадка «Енергетик» (ремонт покрівлі, утеплення стін) на суму 1083 тис. 900 грн. Проведена експертиза документації на проведення капітальних робіт на зазначених об’єктах та отримано декларації на початок робіт від відповідного дозвільного центру. 

За рахунок коштів міського бюджету утримуються 2 заклади культури: Підгородненський історико-краєзнавчий музей імені О. Коваля та Підгородненський міський будинок культури імені Т. Г. Шевченка.

Для музею придбано вітрини, стенди, манекени, стіл для виставок та підставки під експонати на суму 42,6 тис. грн. Будинку культури для проведення заходів придбане музичне обладнання на 60 тис. грн.

Працівниками  культури в приміщенні музею організована експозиція «Вони захищали Батьківщину» та виставка про учасників АТО – «Герої не вмирають».

Народному фольклорно-етнографічному гурту «Криниця» на придбання народних костюмів виділено коштів у сумі 60 тис. грн. Цей колектив, репертуар якого складають козацькі пісні, є гордістю всієї Дніпропетровщини. В даний час готується номінаційне досьє

«Козацькі пісні Дніпропетровщини», щоб у подальшому включити це унікальне мистецтво до списку охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.»

 

Новини від партнерів

  1. Аноним

    Не согласна игрушки в садик именно в свою группу покупаем сами (родители) а денюшки тю тю где?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели