Система Orphus
незаконне розміщення реклами

Міська рада про незаконно розміщену рекламу в Підгородному

незаконне розміщення рекламиВ минулому місяці журналісти «Рodgorodnoe.in.ua» провели дослідження на тему незаконно розміщеної реклами у Підгородному  і з’ясували відношення жителів міста до цієї проблеми. Загалом люди хочуть змін, тож ми перейшли до дій.

Був написаний запит на ім’я міського голови, в якому повідомлялось що згідно зі ст. 16 ЗУ «Про реклами» розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах проводиться на підставі дозволів, що надаються виконавчими органами сільських, селищних, міських рад. Ми попросили повідомити, чи був наданий дозвіл рекламодавцям на розміщення реклами у Підгородному?

І, якщо ні, то які заходи можна провести для боротьби з незаконно розміщеною рекламою?

2 березня була отримана відповідь на запит, де повідомлялось наступне. Виконавчий комітет міської ради не приймав рішення про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами на електроопорах та КТП. Також повідомлено, що такі дії по розміщенню реклами є порушенням Правил благоустрою міста, що тягне за собою відповідальність. Відповідні протоколи про правопорушення мають право складати уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ.

Тож, як бачимо, вирішення проблеми зводиться до працівників міліції.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели