Система Orphus

Міська рада м.Підгородного запрошує…!

Шановні мешканці міста!
Міська рада м.Підгородного запрошує представників громадських організацій, активних громадян та всіх небайдужих до розвитку місцевої громади долучитися до обговорень питання добровільного об’єднання територіальних громад, обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад», а  також обговорення плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Пропозиції можна надсилати на електронну пошту PMRADA@i.ua, а також обов’язково копію на info@acp.org.ua

У форматі зустрічі громадські обговорення відбудуться 4 листопада поточного року о 15.00 в актовій залі Підгородненської міської ради.

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Новини від партнерів

  1. Я мешканка вулиці Геологів. Нашу вулицю вже багато років обіцяють заасфальтувати, але дії ніякі не проводяться у цьому напрямку. Також нагальне питання: проведення водогону та каналізації. І чому влада не звертає увагу на обслуговування населення: не треба будувати брудні «ганделики-наливайки», які розбещують і вбивають молодь, зробіть сучасний супермаркет на правому боці вул. Шосейній. І тоді конкуренти не будуть палити один одному їх бізнес-споруди, а люди не будуть вмирати від отруєння несертифікаційним алкоголем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *