Система Orphus

Мешканці Підгородного опинилися у полоні «Північтрансу»

6 липня 0 12:00 на сайті Підгородненської міської ради було розміщено інформацію щодо переміщення кінцевої зупинки 235, 236,237,238,243, — з площі Островського (Старомостової) до Річкового порту.

На сайті був викладений лист-відповідь від ОДА, у якому йшлося про те, що відповідно до підпункту 3 пункту 55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, як замовник та організатор перевезень, має право достроково розірвати договір з автомобільним перевізником у разі порушення ним умов договору про організацію перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування. Але на сьогоднішній момент ОДА не було виявлено порушень умов договору зі сторони автоперевізника, тому підстав для дострокового розірвання договору немає.

Тобто, розірвати договір з АТП не має можливості, бо ОДА не виявили порушення умов договору. Тому, скоріш за все, переміщення кінцевої зупинки все ж відбудеться.

Нагадаємо, що 4 червня ініціативна група жителів міста Підгородного влаштувала пікет через незгоду з переміщення кінцевої зупинки маршрутів Підгородного: 235, 236,237,238,243, — з площі Островського (Старомостової) до Річкового порту.

Діалог сформулював основні проблеми переміщення зупинки:

-відсутність транспортної розв’язки;

-місце зупинки відділене від залізничного та автомобільного вокзалів;

-безлюдність міста;

-важкодоступність до ринку «Озерка» для літніх людей з великим вантажем та інвалідів;

-відсутність пішохідного та підземного переходів.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *