Система Orphus

Матч з міні-футболу у Підгородному. Хто ж переміг?

28 серпня, о 11:00 у м. Підгородному на футбольному полі КЗ СЗШ №3 пройшов матч по міні-футболу серед жителів міста.

На сам перед метою проведення свята стали останні вихідні школярів та вшанування пам’яті загиблих бійців Іловайську. У матчі мали змогу прийняти участь усі охочі. Правила для усіх були рівними, незалежно від вікової категорії. У матчі прийняло участь 6 команд, які до 14:00 змагались за перемогу.Перше місце зайняла команда «Манчестер», друге «Вікторія*, третє «Океан». Кожного гравця команди зайнявшої призове місце нагородили медалями.

На святі були присутні представники районної адміністраціїї Дніпропетровська та телебачення 34 каналу.

Ідея проведення та організація свята належить Моргуну Віталію (директору Будинку культури м.Підгородного ) та Мухі Константину (депутату міської ради м.Підгородного). Віталій Юрійович виступив у ролі суді і бездоганно впорався з покладеними на нього обов’язками.

Неймовірне прагнення до перемоги, нові футбольні трюки, гра через втому, — все це змогли побачити гості та вболівальники, що завітали на турнір.

Цікаво, що один із батьків учениці школи №3 зробив благодійний грошовий внесок на ремонт міні-поля, купив нові м’ячі та монітори у школу. Такий вчинок вартий уваги, бо ж лише саме міні-поле обійшлося у 38 000 гривень.

Загиблих повернути неможливо, але можливо зробити усе, аби пам’ять про них була вічною.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *