Система Orphus
Подгородное Днепропетровск

Масляна у Підгородному

Подгородное Днепропетровск21 лютого о 10:00 біля приміщення міської ради відбулося довгоочікуване свято «Проводи зими. Зустріч весни. Масляна», організаторами якого була ініціативна група «Твоє Підгородне» за підтримки Підгородненської міської ради.

Сонячна і ясна, проте похмура і прохолодна погода не завадила учасникам і гостям прийняти участь у гулянні. Свято мало форму конкурсу, у якому школи Підгородного змагались за номінацію «Кращий млинець». Кожна школа мала оформити свій ярмарочний стіл і підготувати візитівку. На жаль, лише друга та третя школи відповідально поставились до завдання і показали яскраві презентації та чудово оформили столи. У кінці свята учасники отримали подяки та подарунки від організаторів, а всі зібрані кошти від продажу були передані на потреби армії.

А для гостей свята пройшов концерт, у якому взяли участь фольклорні колективи міста та вихованці дитячого будинку творчості. І не зважаючи на деякі мінуси, які все ж були присутні в Подгородное Днепропетровскорганізаційних моментах ( а як же інакше, як кажуть: « Перший млин завжди комом») свято вдалось на славу. Яскраві костюми, веселий настрій, народний дух і колоритна атмосфера та ще й і добра справа в додачу. Сподіваємось, що на цьому ініціатори не зупиняться і з нетерпінням чекаємо наступних, не менш веселих свят.

 

 

 

Подгородное Днепропетровск

Подгородное Днепропетровск

Подгородное Днепропетровск

Подгородное Днепропетровск

Подгородное Днепропетровск

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *