Система Orphus

Майдан і окупація Криму. Що приховано за цими подіями насправді?

Фото з відкритих джерел Майдан і окупація Криму. Що приховано за цими подіями насправді?

Фото з відкритих джерел

Приєднання Криму і революція на Майдані стали найгучнішими подіями цього року.

Почнемо з Криму. По факту, Росія ввела свої війська на територію української автономної республіки Крим, окупувала його і проголосила своїм. Захист місцево населення, невиправданий референдум не більш ніж спроба Москви виправдати факт військового вторгнення на територію України.

Перенесемося на Майдан Незалежності. Були озброєні люди, коктейль Молотова так само вважаємо за зброю. Ці збройні люди вступають у протистояння з органами захисту правопорядку, захоплюють адміністративні будівлі. В результаті даних дій легітимно обраний президент країни був відсторонений від займаної посади. На обличчя самий натуральний збройний переворот. Звичайно, будуть стверджувати, що народ повстав проти президента зека, Януковича від влади відсторонила законно обрана Верховна Рада і т.д. Насправді ж референдуму за вихід регіону зі складу України і самоусунення президента в конституції немає. Обидва ці рішення приймалися під тиском озброєних людей.

Після всіх цих важких подій хочеться вірити, що народ в першу чергу почне аналізувати події і дії політиків, спираючись не тільки на чутки і новини, а роблячи висновки самостійно. І найголовніше перестануть сліпо вірити в солодкі промови політиків. Адже нікому в Криму не сказали, що їх приєднання до РФ ніхто крім Росії не визнає, що виробники втратять ринки збуту, що 70% туристів це українці і після референдуму вони навряд чи захочуть витрачати свої гроші на кримському узбережжі, що півострів повністю залежимо від інфраструктури материкової України.

Аналогічна ситуація була і на Майдані, ніхто з ватажків і словом не обмовився про те, що в результаті повалення Януковича ми гарантовано матимемо падіння гривні, зростання цін, втратимо російські ринки збуту і повальне безробіття. Замість цього нам розповіли про ваблячою перспективі життя в благополучній Європі.

Чи збігаються ці обіцянки з тим, що ми маємо зараз?

112. ua

Новини від партнерів

  1. Как-то непонятно с какой стороной Вы позиционируете Майдан, если так посудить, то хочу Вас заверить, после нашего президента был бы следующий президент, партии «Регионов»(вот я почему-то более чем уверен) и как не странно схема правления идентична Кремлевской…..
    Как считаете это было бы лучше, а в Крым просто нужно было вводить войска, ну что сказать, за Порошенка голосовали, вот и получили. Как-никак помниться мне что свыше 50% проголосовали, ну что я могу сказать, вот теперь пусть делают выводы, те 50% людей. А не рассуждают что Крым отняли, что Война началась. и бла-бла-бла… цены, и прочее.

  2. Полностью не согласна с автором. В девальвации гривны виноват не Майдан, а военное вторжение России и разграбленная Януковичем казна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели