Система Orphus
Подгородное

Магазин чи життя пішоходів — вибір Підгородного?

ПодгородноеНещодавно до редакції сайту «Podgorodnoe.in.ua» звернувся громадянин, житель м. Підгородне з проханням з’ясувати наступне питання: чи законно розташовано магазин за адресою провулок Мостовий, 14-А. Адже його розташування викликає певні труднощі у пересуванні автомобілей, а точніше закриває видимість дороги. Журналісти сайту «Pidgorodnoe.in.ua» з’ясували, на яких підставах на про. Мостовому розташовується магазин.

Звернувшись за поясненням до власника цього магазину, ми почули від нього, що він має усі документи на розташування магазину саме у цьому місці.

Оскільки на основі Земельного кодексу України, а саме статті 12 — «Повноваження сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин» Підгородненська міська рада зобов’язана вирішувати земельні суперечки, а також інформувати населення про законність надання певної земельної ділянки — наступним кроком було звернення до міської ради м. Підгородного.

Міська рада надала нам наступну інформацію: відповідно до Земельного кодексу України, ЗУ «Про оренду землі» земельна ділянка за адресою провулок 1- й Мостовий ,14- А в м. Підгородному використовується згідно договору оренди. Договір оренди укладений після погодження та отримання висновків відповідних служб.

16 лютого 2015 року, відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» здійснено реєстрацію права комунальної власності та право оренди земельної ділянки.

Так, право на власність є, але законність та правильність розташування магазину так і не вирішено.

Нагадаємо, що не так вже й давно, частково через погану видимість дороги, що викликано неправильним розташуванням магазину, сталося ДТП — автомобіль збив жінку, на щастя, вона вижила.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *