Система Orphus
Сады в Подгородном

Любовь до землі протягом 74 років…

Любов до землі, свого саду та городу — це те, що не зникає, а лише посилюється з роками. Саме це продемонстрував журналістам сайту «Підгородне.in.ua» найвідчайдушніший фахівець своєї справи, з яким нам пощастило поспілкуватися.

Дядькові Петру уже 74 роки, але й досі не зважаючи на свій вік він продовжує доглядати за своїм городом, садом та експерементувати.З його слів рослини для нього відіграють важливу роль у житті, і коли проростають перші росточки морквини, бурячку, картоплі або що, у його серці народжується велика радість.

«Коли є робота, то свята немає»- розповів нам Петро Михайлович, тому навіть у свята він не сидить на місці, а працює та доглядає за своїми овочами та фруктами. Бо знає, що до нього приїдуть у гості внучата та скуштують плоди його праці.

Він зазначив, що вирощування овощів та фруктів — це складний та довготривалий процес.Під час якого не можна допустити помилки. Правильне обрізання гілок дерев дає гарні плоди, удобрювання землі зумовлює родючість, вчасне поливання гарантує багатовітаміність та сочність овощів та фруктів.

Як запевняє Петро Михайлович, справжнім садівником та городником не народжуються, а стають.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *