Система Orphus

Лівша — не порок, а особливість

Лівша — не порок, а особливість маленької дитини. Її особливості та здібності, що відаграють значну роль при формуванні особистості. Як правильно виховувати дитину-лівшу? У цій статті ви знайдете відповіді на всі ваші запитання.

Ще в дитячому віці усі батьки придивляються до поведінки своєї дитини, щоб визначити правша вона чи лівша. З давніх-давен по відношенню до лівші існувало безліч забобонів. Дослідження показали, що всі вони безпідставні. Лівша — це звичайна людина, у якої просто головною є ліва рука.

І все ж діти-лівші мають деякі особливості:

• говорити починають пізніше, ніж правші. Математику, письмо і читання, навіть з посібниками, придбаними в книжковому магазині www.bookletka.com, засвоюють повільно;

• мають відмінні музичні і художні здібності. Можуть створювати шедеври в області скульптури;

• відмінними рисами є впертість, імпульсивність і емоційність;

• плаксиві, примхливі, схильні до миттєвих примх;

• дуже довірливі.

Іноді дитина в своїй активній діяльності використовує то праву, то ліву руку. У цій ситуації батькам дуже складно зрозуміти, яка ж рука ведуча.

Існує багато тестів, які допоможуть визначити, яка півкуля головного мозку є у дитини головною. Якщо після тестів ви зрозуміли, що ваш малюк лівша, не потрібно турбуватися. Вам належить виховувати творчу особистість. Пропонуємо кілька простих рекомендацій:

• Ніколи не намагайтеся переучувати лівшу. Поясніть своїй дитині, що вона така не одна. У багатьох людей головною є ліва рука. Це не порок, а просто особливість.

• Зважаючи на особливу важливість сенсорики у житті лівшів, сприяйте тому, щоб дитина активно займалась творчою діяльністю.

• Не треба порівнювати свою дитину з іншими. Якщо їй важко даються письмо, математика або читання, поставтеся до цього з розумінням і терпінням. Ваші закиди можуть відштовхнути малюка від навчання.

• Прослідкуйте, щоб робоче місце маленької лівші було облаштовано правильно. Світло повинне падати обов’язково з правого боку. Та й в класі за партою вона повинна сидіти так, щоб їй не заважав лікоть однокласника, що сидить зліва.

• Дивлячись на те , що ваша дитина особливо чутлива, максимально захистіть її від будь-яких емоційних стресів. Візьміть за правило ставитися до неї з розумінням і любов’ю.

Дивовижним є той факт, що багато відомих осіб є саме лівшами. Можливо, і у вас в будинку росте майбутній світовий геній.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели