Система Orphus

Літня відпустка

Дж.: https://49000.com.ua

З початком літа багато жителів м.Дніпра намагаються взяти відпустку та  поїхати із задушливих офісів ближче до моря. Найпопулярніший спосіб туди дістатися — це залізниця, перевами якої є швидкість та доступні  ціни. Обіцяний Hyperloop в м.Дніпрі ще не побудували, так само як і новий аеропорт, з якого будуть злітати світові лоукостери, а тому все навантаження на себе прийматиме Укрзалізниця.

Щоб впоратися з річним морським ажіотажем, компанія вирішила ввести додаткові рейси на найпопулярніші нині курорти серед українців — Генічеськ, Бердянськ та Одеса.

Тому  1 червня до 6 серпня по непарних датах курсуватиме поїзд «Дніпро, Кривий Ріг — Бердянськ», а  ось в Генічеськ жителі міста зможуть поїхати лише по непарних датах.Даний режим роботи зберігатиметься з 09 червня  до 09 вересня.

Крім того, подбали в Укрзалізниці про тих Дніпрян, які хочуть цього літа відвідати Південну Пальміру України — Одесу. Для цього компанія запустила новий поїзд до Одеси, який вже курсує з 1 червня, він працюватиме до 15 вересня.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели