Система Orphus

Ліфтове господарство та якість його обслуговування

Однією з найбільш обговорюваних та складних сторін житлово-комунального господарства м. Дніпра є ліфтове господарство.  Вандалізм і відсутність якісного технічного обслуговування  ставить під загрозу здоров’я пасажирів.

Дж.: https://www.google.com.ua

Експерти даної сфери запевняють, що якісне обслуговування ліфта абсолютно безпечне для життя, і йе навіть в тому випадку, якщо має місце виникнення надзвичайної ситуації.

Якщо трапилося таке, що людина застряла в ліфті, то головне не впадати в паніку та зачекати щоб спеціалісти звільнили з тимчасового ув’язнення.

Директор підприємства «Ліфтмонтаж Дніпро» Сергій Іващенко в своєму зверненні повідомив, що : «Якщо ж людина застрягає, то тут все просто: йому досить натиснути кнопку, зв’язатися з диспетчером і протягом півгодини його звільнять. Я говорю зараз про ліфти, які обслуговує наша компанія — всі вони забезпечені системами диспетчеризації. Поки людина знаходиться в кабіні, що не слід вживати алкоголь, курити. Категорично забороняється вживати будь-які спроби самостійно звільнитися »

Крім того, Сергій іващенко повідомив, що навіть якщо в ліфті обірвалися три троси, спрацюють так названі уловлювачі і при цьому сама кабіна нікуди не впаде. А також він запевнив, що: «Якщо ліфт технічно обслуговується, своєчасно проходить огляди, то пасажирам нічого не загрожує».

Головне правило пасажира ліфта — не впадати в паніку.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *